Кошик
814 відгуків
"ЛюкОпт"
Графік роботи
 • Понеділок
  06:0022:00
 • Вівторок
  06:0022:00
 • Середа
  06:0022:00
 • Четвер
  06:0022:00
 • Пʼятниця
  06:0022:00
 • Субота
  06:0022:00
 • Неділя
  06:0022:00
Контакти
+380 (96) 317-37-37
"ЛюкОпт"
Игорь Валентинович
Біла Церква, Україна
lucopt17@gmail.com
+380 (96) 317-37-37

Стандартна схема монтажу люків

Стандартна схема монтажу люків

Стандартна схема монтажу люків

Корпус люка встановлюється на бетонну або залізобетонну конструкцію, технічні вимоги до якої визначаються чинним ГОСТом 8020-90 «Конструкції бетонні і залізобетонні для каналізаційних, водопровідних і газопровідних мереж».

Основне призначення опорного кільця КО6 – перерозподіл питомої навантаження з метою захисту опорної плити перекриття від руйнування. За рахунок конструкції опорного кільця питоме навантаження на плиту перекриття зменшується не менш ніж у 10 разів.

Як показано на малюнку, колодязь (робоча камера) накривається плитою перекриття, на яку кладеться опорне кільце КО6. На опорне кільце КО6 ставиться корпус люка.

УВАГА!

Корпус люка ставиться на опорну плиту КО6, а не плиту перекриття.

1. Не можна ставити корпус люка безпосередньо на плиту перекриття або підкладати замість КО6 цеглу або розчин. Від постійних навантажень і в умовах агресивного середовища цегла з розчином під тиском корпусу люка руйнуються, а сам люк просідає нижче рівня дорожнього покриття. Далі фланцева частина корпусу люка з-за свого неправильного положення (нерівномірної опорної площі) ламається або починає руйнувати саму плиту перекриття. Крім того, що на капітальний ремонт каналізаційного колодязя знадобляться чималі кошти, такий варіант безвідповідального виконання монтажу люка може принести учасникам дорожнього руху чимало неприємностей і навіть призвести до ДТП з тяжкими наслідками.

2.  Люк повинен бути встановлений в один рівень з дорожнім полотном. Жоден елемент каналізаційного люка не повинен виступати над поверхнею покриття (щоб уникнути ударної навантаження на люк і пошкодження транспортних засобів).

3.     Забороняється ухил люка щодо дорожнього полотна при установці. Це може призвести до подальшого утапливанию люка та його підстави та освіти нерівності, яка може зруйнувати люк і завдати шкоди транспортним засобам.

4.     Для монтажу колодязя необхідно застосовувати тільки сертифіковані опорні кільця КО6, що виготовляються в заводських умовах з важкого бетону по ГОСТ 26633.
Вони мають гостированный розмір (580 х 840 х 70), міцні і надійні. Саморобні опорні кільця та кільця без сертифіката (особливо при ремонті і будівництві доріг) застосовувати небезпечно.

Позначення на малюнку:

ЛК - люк каналізаційний

КО - кільце опорне

ПП - плита перекриття

КК - каналізаційний колодязь

Исключение:
Люки легкого типа А15 (1,5т.) можно устанавливать непосредственно на плиту перекрытия, поскольку в местах их установки нагрузка на поверхность люка намного меньше.
Тяжелые полимерпесчаные люки класса С250 и 
D400 оборудованы посадочною поверхностью увеличенного диаметра - 810 мм. за счет чего равномерно распределяют нагрузку на опорное кольцо.

Корпус люка должен садиться на опорную плиту перекрытия полной посадочной поверхностью (нависание краев корпуса люка над опорной плитой не допускается) 

Всі наші люки відповідають за розмірами з Гост 8020-90 і стають на опорне кільце КО6 без будь-яких проміжків.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner